حمل و نقل دریایی

آسوده، دل به دریاهای آزاد بزنید

با شرکت حمل و نقل دریایی پرشیا سپید ترابر محموله‌های خود را بدون نگرانی به هر نقطه از جهان بفرستید!

سرعت و امنیت را تجربه کنید

اگر سرعت جابه‌جایی کالا برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، پیشنهاد ما به شما استفاده از روش حمل و نقل هوایی برای ارسال محموله می‌باشد. همچنین باربری هوایی برای جابه‌جایی کالاهای دارای تاریخ انقضا توصیه می‌شود. در روش حمل و نقل هوایی بین‌المللی، تنها یک محموله بارگیری صورت می‌گیرد و همین ویژگی از صدمه دیدن محموله حین جابه‌جایی جلوگیری می‌کند. اگر می‌خواهید محموله ارزشمندی را با فوریت بالا ارسال کنید، شرکت حمل و نقل هوایی بین‌المللی «تاو» آماده خدمت‌رسانی به شماست. شرکت حمل و نقل بین‌المللی هوایی تاو، قیمت‌گذاری خدمات خود را با توجه به نوع باری که ارسال می‌کنید، فوریتی که دارد و میزان ارزشمندی محموله، انجام می‌دهد. همچنین،‌ به محض بارگیری، محموله شما را بیمه می‌کند تا در صورت بروز حادثه، شرکت بیمه خسارات وارده را جبران نماید. بنابراین با خیال راحت محموله خود را به دست کارمندان و کارشناسان تاو بسپارید و از سرعت و امنیت ارسال بارهای مختلف به مقاصد متنوع جهانی لذت ببرید.
 

ترخیص کالا از گمرک

ترخیص کالا از گمرک یک فرآیند حیاتی در زنجیره تأمین و حمل و نقل بین‌المللی است که به منظور واردات و صادرات کالاها انجام می‌شود. این فرآیند شامل مجموعه‌ای از گام‌ها و اقدامات است که تضمین می‌کند که کالاها با رعایت قوانین و مقررات مربوط به گمرک، به کشور مقصد وارد شده یا از آن خارج شوند. این گام‌ها شامل ارائه اطلاعات دقیق و کامل در مستندات گمرکی، پرداخت مالیات و عوارض مربوطه، بررسی‌های گمرکی و اخذ مجوزهای لازم می‌شوند. ترخیص کالا نیز نقش مهمی در افزایش شفافیت و کاهش زمان مورد نیاز برای ترتیبات گمرکی دارد، که در نهایت به سرعت حرکت کالاها در زنجیره تأمین و اقتصاد جهانی کمک می‌کند. اهمیت انجام دقیق و به موقع این فرآیند در حفظ نظم تجاری و تسهیل تبادلات بین‌المللی واردات و صادرات اجناس می‌باشد.

حمل بارهای ملی و بین‌المللی

خدمات حمل و نقل دریایی، یکی از پیچیده‌ترین و مهم‌ترین جنبه‌های زنجیره تأمین جهانی است که تأثیر عمیقی بر تجارت بین‌المللی و اقتصاد جهانی دارد. حمل و نقل دریایی، به عنوان یکی از روش‌های اصلی حمل بارها، با ویژگی‌های منحصر به فرد خود، به کاربران امکانات بی‌نظیری را ارائه می‌دهد.

ما با افتخار به عنوان همراه قدرتمند شما در سفر از اقیانوس‌ها به مقصد حمل و نقل دریایی ایستاده‌ایم.

سوالات متداول

متغیرهای زیادی در تخمین تاریخ دقیق به مقصد رسیدن محموله نقش دارند. مهم‌ترین مشخصه برای تعیین‌کردن زمان رسیدن محموله،‌ سیاست‌های بنادر مبدأ و مقصد است که بسته به هر کشور، متفاوت است. برای اطلاع دقیق از محل محموله، تیم عملیاتی پرشیا سپید ترابر با ارسال ایمیل به شما هرگونه تغییر وضعیت کالا را اعلام می‌کند.

بزرگ‌ترین مزیت حمل‌ و‌‌نقل دریایی، ارزان‌تر بودن آن نسبت به سایر روش‌های ترانزیت بین‌المللی است. اگر به دنبال شیوه‌ای مطمئن و ارزان‌تر برای صادرات کالای خود هستید، قطعا حمل‌و‌نقل دریایی بهترین انتخاب است. مشاوران پرشیا سپید ترابر آماده پاسخگویی به سوالات شما در این خصوص هستند.

بله؛ در حال حاضر، شرکت حمل و نقل دریایی پرشیا سپید ترابر به چند بندر اصلی آفریقا، محموله ارسال می‌کند و این خدمات در حال گسترش هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر،‌ با متخصصین و کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

با تماس با مشاورین باسابقه شرکت پرشیا سپید ترابر، از جزئیات هزینه حمل‌ و‌ نقل بین‌المللی دریایی و نرخ حمل‌ و‌ نقل دریایی با کشتی باخبر خواهید شد.